Normowanie operacji roboczych

Potrzebujecie Państwo specjalistów od normowania czasu pracy?

Teraz nie musicie ich szukać ani zatrudniać na etat! Do Waszej dyspozycji stawiamy naszych ekspertów. Wykorzystajcie ich kompetencje techniczne, ale także projektowe lub kierownicze.

Nasi specjaliści mogą wykonywać samodzielne zadania lub stanowić wsparcie Państwa zespołów.

Mogą znormować pojedyncze operacje, przygotować katalogi (normatywy czasu), merytorycznie wspierać pracowników normowania, sprawdzić czasy realizowanych operacji, stworzyć dział normowania, opracować zasady normowania czasu w Państwa firmie a także nadzorować realizację Państwa projektów.

Jako instytucja mamy blisko 100 lat doświadczenia w normowaniu czasu pracy (więcej na ten temat). Pracowaliśmy dla dużych i małych firm z prawie każdej branży. Na naszym koncie są projekty, które polegały na zbudowaniu całej gospodarki czasem, ale także krótkie, 2- 3 dniowe zadania.

Dzięki współpracy z nami możecie Państwo łatwo i szybko dostosować liczbę osób do bieżących potrzeb firmy lub realizowanego projektu. Nie tracicie Państwo czasu na długotrwałe procesy rekrutacyjne ani na sprawy kadrowo – księgowe.

 

Zasady współpracy: outsourcing usług albo zlecenie

Usługi outsourcingu wykonywane są w Państwa siedzibie i pod Państwa nadzorem, ale również zdalnie lub w obu tych formach jednocześnie. Rozliczenie czasu pracy naszych specjalistów odbywa się w oparciu o miesięczne zestawienie godzin przepracowanych dla Państwa. W zależności od typu współpracy możliwe jest również rozliczanie ryczałtowe.

Możecie Państwo również zlecić nam opracowanie norm czasowych w formie zlecenia tj, bez Państwa nadzoru,


Wynagrodzenie

Stawki naszych specjalistów, zależnie od ich kompetencji i doświadczenia oraz wielkości zlecenia, ustalane sa indywidualnie. Do wynagrodzenia doliczamy koszty podróży i pobytu naszych ekspertów u Państwa.

Podziel się informacją: