Za portalem www.kwalifikacje.edu.pl z przyjemnością informujemy, że 28 lutego 2013 roku jury konkursu "Liczą się efekty!" przyznało nagrody za trzy najlepsze szkolenia, których opis efektów uczenia się okazał się najtrafniejszy i wskazywał na rzeczywiste zdobyte oraz potwierdzone kwalifikacje. Szkolenia oceniało jury w składzie: Michał Federowicz – dyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych, Agnieszka Chłoń–Domińczak – lider projektu „Kwalifikacje po europejsku”, Tomasz Saryusz-Wolski z Politechniki Łódzkiej, Paweł Bochniarz – specjalista ds. HR w Great Place To Work oraz Andrzej Martynuska – dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Krakowie.
I miejsce zdobyło Stowarzyszenie REFA Wielkopolska za szkolenie „Nowoczesny nauczyciel zawodu w branży drzewno-meblarskiej”.
[…]
Konkurs "Liczą się efekty!" realizowany był w ramach projektu "Kwalifikacje po europejsku", którego głównym celem jest opracowanie przejrzystego systemu opisywania efektów uczenia się, potwierdzającego rzeczywiste kompetencje zdobyte nie tylko w szkole czy na kursach, ale także w pracy lub życiu codziennym.

Podziel się informacją: