Jesteśmy profesjonalistami. Dwadzieścia lat doświadczenia w realizacji szkoleń i doradztwa. Najważniejsze jest dla nas zrealizowanie celów, które stawiają sobie nasi klienci. Dlatego możemy pochwalić się świetnymi referencjami od wielu firm z różnych branż. Ten sam standard usługi zapewniamy wszystkim naszym klientom.

(…)Zadowolenie naszych pracowników, oraz bardzo dobry kontakt z Organizatorem sprawiły, że firma REFA jest godnym polecenia partnerem, z zaangażowaniem realizującym powierzone zadania.

Adrianna Radkowiak – Referent ds. Szkoleń i Rozwoju


Szkolenia zostały zorganizowane w sposób profesionalny i z należytą starannością, uzyskały wysokie oceny od uczestników. Wykonawcy prowadzący poszczególne szkolenia wywiązali się w pełni z warunków umowy.

Agata Bocheńska – Członek Zarządu Dyrektor Finansowy


W imieniu firmy NORD Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. w Nowej Soli, pragnę podziękować za profesionale przeprowadzenie szkolenia pt. W gurpie raźniej", (…).

Tomasz Łyszeński – Specjalista ds. kadr i płac

 
Kontakt
tel. 0048 61 82 79 410 szkolenia@refa.pl

(…)Szkolenia prowadzone były w sposób profesjonalny przez kompetentnych trenerów prezentujących wysoki poziom wiedzy merytorycznej.

Sebastian Kler – Członek Zarządu


 

Na szczególne uznanie zasługują trenerzy, którzy swoją wiedzę popartą wieloletnim praktycznym doświadczeniem z wielkim zaangażowaniem przekazywali wszystkim uczestnikom szkolenia.

Sławomir Wróblewski – Pełnomocnik zarządu ds. ISO

 


Zarówno przygotowanie szkolenia pod względem merytorycznym i organizacyjnym oceniamy bardzo pozytywnie. Sposób prowadzenia zajęć, ich atmosfera oraz kontakt trenerów świadczą o ich doświadczeniu i dużym zaangażowaniu w pracę.

Waldemar Iwanowski – Dyrektor operacyjny


Na bazie (…) współpracy przy organizacji szkolenia dla naszej Spółki możemy ząświadczyć, iż Stowarzyszenie (…) REFA Wielkopolska z siedzibą w Poznaniu jest profesionalnym i godnym polecenia partnerem do współpracy.

Wojciech Hoffmann – Prezes Zarządu

 
Kontakt
tel. 0048 61 82 79 410 szkolenia@refa.pl

(…) W oparciu o dotychczasową współpracę możemy polecić Stowarzyszenie REFA Wielkopolska jako odpowiedzialnego partnera oraz profesjonalną firmę szkoleniową.

Justyna Siwek – Zastępca Dyrektora Centrum Zarządzania Kadrami ds. Zarządzania Kompetencjami i Rozwoju

Szkolenie "Badanie i normowanie pracy"


REFA Wielkopolska przeprowadziła dla pracowników Kaufland szkolenie z normowania czasu pracy. Telefonicznych referencji udzieli Pani Sylwia Balasa.

 

 

 

Sylwia Balasa Dyrektor Działu Szkoleń i Rozwoju Tel: +48 71 3770559 Fax: +48 71 3770551 E-Mail: sylwia.balasa@kaufland.pl

 

Szkolenie "Badanie i normowanie pracy"

 

 

 

 
 
Kontakt
tel. 0048 61 82 79 410 szkolenia@refa.pl

(…) Szkolenia zrealizowane przez Stowarzyszenie REFA Wielkopolska cechowały się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi uczestników. Rzetelne, ciekawe materiały oraz profesionalizm i zaangażowanie prowadzących zasługują na wysoką ocenę.

Juliusz Korzeniowski – 5S & Kaizen Suggestion System Coordinator

DELL Products (Poland) Sp. Z o.o.

 
 
Kontakt
tel. 0048 61 82 79 410 szkolenia@refa.pl

Bardzo wysoko oceniliśmy zawartość merytoryczną szkole, kompetencje trenera REFA i umiejętności w nawiązywaniu kontaktów z grupą uczestników.

Bernard Jakubowski – Prezes Zarządu

Euro Box Sp. Z o.o.
 
 
Kontakt
tel. 0048 61 82 79 410 szkolenia@refa.pl

REFA Wielkopolska znakopmicie dopasowała się do naszych wymagań oferując miłą i fachową obsługę szkolenia. Cały proces związany z organizacją i przebiegiem szkolenia spełnił nasze oczekiwania.

Jarosław Stankiwecz – Wicestarosta


Ciekawość prowadzonych zajęć polegała nie tylko na przekazywanej wiedzy teoretycznej, ale na praktycznych ćwiczeniach w grupie, co pozwioliło na wymianę doświadczeń.

Ewa Thiem – Sekretarz Gminy Oborniki


Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim sprawna i efektywna współpraca, a także otwartość i elastyczność pracowników i trenerów Stowarzyszenia.

Mariusz Kuśpierz – Kierownik Oddziału Rozwoju Kadr

 
Kontakt
tel. 0048 61 82 79 410 szkolenia@refa.pl

Pragnę szczególnie wyrazić uznanie dla umiejętności prowadzących szkolenia trenerów, którzy wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym i kreatywnością.

Małgorzata Majda – Dyrektor

 
Kontakt
tel. 0048 61 82 79 410 szkolenia@refa.pl

 

Podziel się informacją: